16. 04.24 - WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI

Jesteśmy zespołem składającym się z ponad 200 osób, w tym 134 brokerów, ekspertów w dziedzinie zarządzania ryzykiem. Siłę naszej marki potwierdza zaufanie klientów, w tym największych przedsiębiorstw, podmiotów leczniczych i samorządów w Polsce, które korzystają z naszego 30 letniego doświadczenia i wiedzy.

Naszym kluczem do sukcesu jest m.in. tworzenie autorskich rozwiązań IT, takich jak platforma zarządzania ubezpieczeniami EIB IMS, systemy zgłaszania szkód mSzkoda i mAuto, oraz program benefit4u.

Jako kompleksowy doradca i stabilny partner w zarządzaniu ryzykiem, aktywnie tworzymy przestrzeń wymiany wiedzy i doświadczeń. Organizujemy szkolenia, na których uznani eksperci omawiają zagadnienia dotyczące bieżących problemów, z którymi borykają się firmy i instytucje publiczne.

Jesteśmy członkiem BrokersLink Global Broking Company i współpracujemy też z EOS RISQ, oraz z jednym z największych brokerów reasekuracyjnych na świecie – Ed. Mamy zatem dostęp do rozwiązań globalnych, co gwarantujemy naszym klientom poszukującym specjalistycznych produktów ubezpieczeniowych lub działającym poza granicami kraju.

AP1
Grupa Apator – międzynarodowa grupa producentów urządzeń i systemów pomiarowych, a także dostawców rozwiązań dla automatyzacji pracy sieci elektroenergetycznej, rozwijająca rozwiązania dla sektora OZE, a także z obszaru automatyzacji i robotyzacji.
W Ostaszewie, koło Torunia znajduje się nowoczesne centrum produkcyjne liczników energii elektrycznej i aparatury łączeniowej.
Stawiając na ciągły rozwój poszukujemy do naszej firmy m.in. konstruktorów, automatyków, programistów, inżynierów procesu.
A1

Jako firma wiemy, że jakość naszych produktów wprost wynika z kwalifikacji naszych pracowników dlatego stawiamy na rozwój. Współpracujemy z czołowymi ośrodkami naukowo – badawczymi, ale naszą siłą jest przede wszystkim własny wysokokwalifikowany i doświadczony zespół. Tworzymy jedną z największych społeczności specjalistów, poczynając od projektu opracowanego w Dziale Technicznym liczącym ponad 200 konstruktorów i technologów, aż po pojazd gotowy, przetestowany na wewnętrznych torach próbnych, wszystkie produkty powstają całkowicie w PESA Bydgoszcz SA.
Lubisz tworzyć WIELKIE rzeczy ? To tak jak my! Dołącz do Naszego zespołu i buduj z nami pojazdy szynowe.

A2

Bazy i Systemy Bankowe to polska spółka informatyczna, której jedynym udziałowcem jest Narodowy Bank Polski. Firma powstała w 1974 roku w Bydgoszczy. Początkowo działała jako Wojewódzki Ośrodek Obliczeniowy NBP, następnie w roku 1994 została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością pod firmą Bazy i Systemy Bankowe. Specjalizujemy się w rozwiązaniach IT skierowanych do sektora finansowego, ubezpieczeniowego oraz administracji publicznej. Nasza działalność koncentruje się na następujących obszarach:
• Produkcja, wdrażanie i testowanie oprogramowania.
• Usługi integracyjne, szkoleniowe i konsultingowe.
• Usługi Cloud Computing.
• Dostawa i instalacja sprzętu komputerowego.
Stworzyliśmy i wdrożyliśmy własne produkty biznesowe z obszaru IT wykorzystywane do:
• Sprawozdawczości bankowej.
• Sprawozdawczości finansowej.
• Rozliczeń międzybankowych.
• Nadzoru bankowego.
• Ryzyka operacyjnego.
• Przeciwdziałania przestępstwom i nadużyciom finansowym.
• Raportowania ESG.
Dzięki partnerstwom ze światowymi liderami technologicznymi oraz wykorzystaniu sztucznej inteligencji, stos technologiczny firmy oparty jest o najnowocześniejsze narzędzia w obszarze programowania, infrastruktury i testowania dzięki czemu studenci i praktykanci uzyskają unikalną wiedzę, wyjątkowe kompetencje oraz doświadczenie, które pozwolą na realizację skomplikowanych projektów. Udział w najciekawszych projektach informatyki bankowej w Polsce stanowi ogromną wartość dodaną i jednocześnie niezwykłą podróż po świecie IT!

A3

Firmę tworzy ponad 70 specjalistów biznesu i IT, których wyróżniają nie tylko kompetencje, ale przede wszystkim dobre relacje. Biuro mamy w sercu toruńskiej starówki. Uwielbiamy pracować razem i dzielić się wiedzą, ale przede wszystkim łączy nas pasja do robienia dobregosoftu 🔥
Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych systemów ubezpieczeniowych, multiagencji i towarzystw. Mamy własne produkty, w tym system w modelu SaaS, ale często realizujemy spersonalizowane narzędzia cyfrowe dla naszych klientów: systemy do kalkulacji i sprzedaży, porównywarki polis, CRMy, integracje API. W szeregach zadowolonych klientów znajdują się znane i cenione marki (CUK Ubezpieczenia, LINK4, Hestia, mBank, PGF). Jako certyfikowany partner Microsoft, ecom skupia się również na modernizacji istniejących rozwiązań oraz budowaniu cyfrowych środowisk pracy. Wykorzystuje technologię MS Office365, Teams, Azure, PowerApps.

A4

MGA Sp. z o. o. to firma z Torunia założona w 1993 roku. Działamy w branży IT oraz w zakresie outsourcingu księgowo-kadrowego. Tworzymy systemy klasy ERP dla jednostek sektora publicznego oraz przedsiębiorstw z całej Polski. Współpracujemy z samorządami w zakresie obsługi gospodarki komunalnej i podatkowej.

Tworzymy oprogramowanie dostosowane do potrzeb klientów oraz zapewniamy pełne wsparcie w procesach jego utrzymania i rozwoju. Specjalizujemy się w integracji usług i systemów zewnętrznych. Technologie, w których pracujemy to Python/Django, Angular, SQL, PL/SQL.

Naszym najnowszym produktem jest MGA Frame, czyli innowacyjny framework do budowania systemów ERP z wykorzystaniem mechanizmów uczenia maszynowego oraz sztucznej inteligencji. Rozszerzamy naszą działalność również na rynku zagranicznym, gdzie dostarczyliśmy system do zarządzania danymi statystycznymi zgodnie ze standardem SDMX.

A5
Grupa NEUCA – grupa różnorodnych możliwości zawodowych. Działamy w branży ochrony zdrowia i zdrowie stawiamy na pierwszym miejscu.
W NEUCA można się rozwijać zawodowo w obszarach: transportu i logistyki, sprzedaży i zakupów, finansów, marketingu i komunikacji, IT czy telemarketingu.
Stawiamy na rozwój i dbamy o różnorodność. Posiadamy program stażowy NEUCA go!, w którym pod okiem specjalistów w branży można stawiać pierwsze zawodowe kroki. Kariera w ochronie zdrowia – zdecydowanie w Grupie NEUCA.
Grupa NEUCA – jesteśmy liderem dystrybucji farmaceutyków w Polsce, tworzymy wysokiej jakości leki na receptę, suplementy diety i dermokosmetyki. Oferujemy bogate portfolio usług medycznych w ramach zintegrowanego systemu opieki zdrowotnej. Rozwijamy obszar Badań Klinicznych. Więcej na: www.kariera.neuca.pl
A6

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „Chemirol” sp. z o.o. od przeszło 30 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania w rolnictwie, a specjaliści zatrudnieni w Chemirolu potwierdzają pozycję marki w branży, doradzając i sprawnie reagując na potrzeby Klientów. Firma konsekwentnie rozbudowuje portfolio produktów w sektorze środków ochrony roślin, nawozów mineralnych, a ponadto ofertę uzupełnia szeroka gama komplementarnych biostymulatorów i nawozów dolistnych. PUH „Chemirol” sp. z o.o. oferuje sprawdzone, bezpieczne i kompleksowe rozwiązania w obsłudze nowoczesnego rolnictwa, dba o fachowość doradztwa, wdrażając nowe produkty w poszanowaniu dla środowiska i etosu branży. Ponad 900 pracowników potwierdza swoją codzienną pracą, że marka Chemirol łączy się tylko ze sprawdzonymi, pewnymi i bezpiecznymi rozwiązaniami.  PUH „Chemirol” sp. z o. o. jest fundamentem Grupy Kapitałowej „Chemirol”, którą tworzą między innymi spółki: Innvigo sp. z o.o., Napena sp. z o.o., Flora sp. z o.o. oraz Agrolex sp. z o.o., a także UNIA sp. z o.o., która uzupełnia działalność grupy o projektowanie i produkcję maszyn oraz urządzeń wykorzystywanych w rolnictwie. Szeroką działalność uzupełniają w portfolio grupy Hotel Amazonka w Ciechocinku oraz Toruńskie Wódki Gatunkowe.

A7

Założona w 1976 roku, CGI należy do największych niezależnych firm świadczących usługi konsultingowe w dziedzinie IT i biznesu na świecie. Z 90 500 konsultantami i profesjonalistami na całym świecie, CGI oferuje kompleksową gamę możliwości, począwszy od strategicznego doradztwa IT i biznesowego po integrację systemów, przez zarządzanie usługami IT i procesami biznesowymi, po rozwiązania z zakresu własności intelektualnej. CGI współpracuje z klientami poprzez model relacji lokalnych wspierany przez globalną sieć dostaw, która pomaga klientom przekształcać cyfrowo swoje organizacje i przyspieszać osiągane wyniki. Dochód CGI za rok fiskalny 2023 wyniósł 14,30 miliarda dolarów kanadyjskich, a akcje CGI są notowane na TSX (GIB.A) i NYSE (GIB). 

 Ty też możesz uczestniczyć w przełomowych projektach, które realnie zmieniają rzeczywistość. Wspólną pracą pomagamy klientom tworzyć lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę cgi.com.

A8

Stowarzyszenie Dzieciom i Młodzieży Wędka im. każdego Człowieka w Toruniu zajmuje się szeroko pojętą organizacją czasu wolnego dla dzieci i młodzieży, wypełnionego wyjazdami, warsztatami, animacjami, aktywnościami sportowymi i nie tylko. Swoją misję realizujemy poprzez szereg projektów i programów, których efektem są przede wszystkim liczne animacje dla dzieci i młodzieży oraz rozwojowe warsztaty specjalistyczne.
Wolontariat w stowarzyszeniu WĘDKA, to nie tylko dar serca, ale także wspaniała przygoda!
Są to wspaniali ludzie, którzy poprzez organizowanie różnorodnych zajęć starają się zapewnić alternatywne formy spędzania czasu wolnego podopiecznym WĘDKI. Wspólne ich działania są okazją również do nawiązywania przyjaźni i budowania silnych więzi, rozwoju osobistego i nowych obszarów zainteresowań, czy do wprowadzania pozytywnych zmian w życiu własnym, jak i otoczenia.

A9

17.04.24 - WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH I ZARZĄDZANIA

Mentor S.A. to wiodący na rynku broker ubezpieczeniowy z 30-letnim doświadczeniem, zajmujący się identyfikacją i oceną ryzyka, treścią umów ubezpieczenia oraz likwidacją szkód. Specjalistyczne usługi firmy obejmują m.in. ubezpieczenia majątkowe, na życie i zdrowie,  budowlano-montażowe, cyber czy ryzyk finansowych.
Z  usług Mentor S.A. korzystają firmy produkcyjne i usługowe, w tym duże grupy kapitałowe, spółki giełdowe, jak również instytucje państwowe i pozarządowe czy uniwersytety.

Poza standardem obsługi brokerskiej, Mentor S.A. oferuje autorskie programy, wsparcie technologiczne, portale obsługowe, aplikacje.

W strukturę firmy wchodzi 18 oddziałów i przedstawicielstw. Poprzez działanie w sieci niezależnych brokerów Mentor S.A. reprezentuje w Polsce interesy ubezpieczeniowe klientów firm brokerskich z całego świata.

BP1

Jesteśmy zespołem składającym się z ponad 200 osób, w tym 134 brokerów, ekspertów w dziedzinie zarządzania ryzykiem. Siłę naszej marki potwierdza zaufanie klientów, w tym największych przedsiębiorstw, podmiotów leczniczych i samorządów w Polsce, które korzystają z naszego 30 letniego doświadczenia i wiedzy.

Naszym kluczem do sukcesu jest m.in. tworzenie autorskich rozwiązań IT, takich jak platforma zarządzania ubezpieczeniami EIB IMS, systemy zgłaszania szkód mSzkoda i mAuto, oraz program benefit4u.

Jako kompleksowy doradca i stabilny partner w zarządzaniu ryzykiem, aktywnie tworzymy przestrzeń wymiany wiedzy i doświadczeń. Organizujemy szkolenia, na których uznani eksperci omawiają zagadnienia dotyczące bieżących problemów, z którymi borykają się firmy i instytucje publiczne.

Jesteśmy członkiem BrokersLink Global Broking Company i współpracujemy też z EOS RISQ, oraz z jednym z największych brokerów reasekuracyjnych na świecie – Ed. Mamy zatem dostęp do rozwiązań globalnych, co gwarantujemy naszym klientom poszukującym specjalistycznych produktów ubezpieczeniowych lub działającym poza granicami kraju.

BP2

Marka FRoSTA jest odnoszącym sukcesy dostawcą mrożonych ryb, warzyw i dań gotowych w Niemczech, Polsce, Austrii, Włoszech i Europie Środkowo – Wschodniej. 100% naturalnego smaku w firmie FRoSTA to nasza obietnica, że nigdy nie dodamy żadnych barwników, aromatów, wzmacniaczy smaku, stabilizatorów ani emulgatorów do żadnego z naszych markowych produktów.

Produkty FRoSTY obejmują szeroki wybór warzyw, ryb, a także dania, takie jak Mexican chicken i Paella. FRoSTA była pierwszą marką mrożonek, która opublikowała w internecie kraje pochodzenia wszystkich składników. FRoSTA AG jest również wyspecjalizowanym partnerem produkcyjnym w zakresie rozwoju i produkcji wysokiej jakości marek własnych klienta dla europejskich sektorów handlu detalicznego i hurtowego. FROSTA. Smaczna i prosta.

BP3

Perfecta została utworzona z uwagi na potrzeby pogłębiania, aktualizowania i zdobywania wiedzy z zakresu kadr i płac. Metody nauczania Instytutu oparte są na procesie Kolba. Uczestnicy zdobywają, poszerzają i aktualizują swoją wiedzę w oparciu o doświadczenie własne, wykładowców i innych uczestników kursów. Kursy prowadzone są przez wybitnych praktyków i znawców tematyki kadrowo-płacowej, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a także z zakresu HR miękkiego.

Perfecta Instytut Kadr i Płac jest Niepubliczną Placówką Kształcenia Ustawicznego w formach pozaszkolnych, wpisaną do Rejestru Placówek oświatowych pod numerem 556, prowadzonego przez Prezydenta Miasta Torunia oraz do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych prowadzonego przez Ministra Edukacji pod numerem RSPO 277030

BP4

Nicolaus Bank to nowe wcielenie Banku Spółdzielczego w Toruniu. Nasza instytucja ma bogatą historię – działamy na rynku finansowym od 150 lat. Za datę powstania Nicolaus Banku Spółdzielczego w Toruniu uważa się rok 1873, a dokładnie 18 marca 1873 roku, kiedy w Lisewie założono Bank Ludowy. Tutaj możesz swobodnie i bezpiecznie operować swoimi finansami, korzystając z aplikacji mobilnej, bankowości internetowej lub doradztwa naszych ekspertów.

B1

Poznaj Phinance: doradztwo finansowe to nasza specjalność! Jesteśmy jedną z największych i najprężniej działających firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Nasza misja to zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i spokoju naszym klientom. Jej wypełnianie świetnie nam idzie: mamy najszerszą ofertę produktową i od ponad 20 lat jesteśmy obecni na rynku.

Zapewniamy sprawdzone rozwiązania finansowe na podstawie kompleksowych usług związanych z inwestowaniem, oszczędnościami, ubezpieczeniami na życie i zdrowotnymi, ubezpieczeniami majątkowymi i komunikacyjnymi, kredytami, a także nieruchomościami czy leasingami.

B2

Agencja Wywiadu jest służbą specjalną odpowiedzialną za pozyskiwanie ekskluzywnych informacji istotnych z punktu bezpieczeństwa zewnętrznego Rzeczypospolitej Polskiej. Pozyskiwane informacje i analizy tworzone przez oficerów Agencji Wywiadu trafiają bezpośrednio do najważniejszych organów państwowych w Polsce. Pozwala to na podejmowanie strategicznych decyzji, które przyczyniają się do utrzymania bezpieczeństwa państwa oraz wzmocnienia pozycji RP na arenie międzynarodowej.

Oferujemy:
•    Stabilne zatrudnienie,
•    Elastyczny czas pracy,
•    Możliwość nauki języków obcych w godzinach służby/pracy,
•    Dofinansowanie do szkoleń i kursów,
•    Opieka medyczna,
•    Dodatkowe świadczenia finansowe wynikające z ustawy.

Więcej informacji o Nas znajdziesz na:

https://aw.gov.pl/
https://www.facebook.com/AWgovPL/
https://twitter.com/AWgovPL
https://www.youtube.com/@agencjawywiadu79/videos

B3
Grupa NEUCA – grupa różnorodnych możliwości zawodowych. Działamy w branży ochrony zdrowia i zdrowie stawiamy na pierwszym miejscu.
W NEUCA można się rozwijać zawodowo w obszarach: transportu i logistyki, sprzedaży i zakupów, finansów, marketingu i komunikacji, IT czy telemarketingu.
Stawiamy na rozwój i dbamy o różnorodność. Posiadamy program stażowy NEUCA go!, w którym pod okiem specjalistów w branży można stawiać pierwsze zawodowe kroki. Kariera w ochronie zdrowia – zdecydowanie w Grupie NEUCA.
Grupa NEUCA – jesteśmy liderem dystrybucji farmaceutyków w Polsce, tworzymy wysokiej jakości leki na receptę, suplementy diety i dermokosmetyki. Oferujemy bogate portfolio usług medycznych w ramach zintegrowanego systemu opieki zdrowotnej. Rozwijamy obszar Badań Klinicznych. Więcej na: www.kariera.neuca.pl
B4

Jesteśmy firmą, która od 35 lat pracuje z liczbami. Świadczymy usługi z zakresu księgowości, audytu, kadr i płac, doradztwa podatkowego i prawnego oraz biznesowego. Wachlarz usług finansowych jest bardzo szeroki, dlatego wiele młodych talentów ma szansę na rozwój w naszej firmie! Zatrudniamy ponad 250 osób, pracujemy w 10 biurach, w 8 miastach Polsce.

Należymy do globalnej sieci Moore Global – 11 na świecie sieci zrzeszającej firmy księgowe, audytowe i doradcze. Dzięki temu mamy dostęp do globalnej wiedzy i możemy czerpać z międzynarodowego doświadczenia.

Według rankingu audytorów gazety „Rzeczpospolita” z 2023 roku jesteśmy w czołówce firm audytorskich w Polsce. W tym roku świętujemy 35 lecie i jak na finansistów przystało, planujemy tę liczbę zwielokrotnić!

Naszymi fundamentami są dwie firmy rodzinne, które połączyły się w jedną organizację – Moore Polska. Ważne są dla nas relacje oparte na dialogu, szacunku, empatii i wzajemnym zaufaniu. Bazując na tych wartościach, wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, aby nowocześnie i terminowo dostarczać oferowane usługi. Jesteśmy więc nie tylko zgranym #MoorePolskaTeam, ale i profesjonalnym partnerem biznesowym.

Wiedza finansowa bardzo dynamicznie się rozwija, dlatego duży nacisk kładziemy na rozwój naszych pracowników. Liczby zawsze są o krok przed nami! Jeżeli tak jak my lubisz gonić za cyframi, to serdecznie zapraszamy do naszych zespołów, bo może to właśnie Ty jesteś brakującym ogniwem w #MoorePolskaTeam?

B5

NORIAN jest dostawcą usług w zakresie rachunkowości, kadr i płac oraz automatyzacji. Naszym celem jest dostarczanie inteligentnych, szybkich oraz najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań. Osiągamy to dzięki wysokiej jakości świadczonych przez nas usług oraz wysokiemu poziomowi automatyzacji. Fundamentem firmy jest zatrudnianie najlepszych pracowników w branży oraz kultura oparta na zaangażowaniu, pracy zespołowej, innowacjach oraz nieustanne stawianie potrzeb klienta na pierwszym miejscu. Upraszczamy księgowość oraz kadry i płace. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć.

Długoterminowa współpraca z NORIAN w oparciu o partnerstwo zagwarantuje zwiększenie wydajności i rentowności Państwa organizacji.

B6

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „Chemirol” sp. z o.o. od przeszło 30 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania w rolnictwie, a specjaliści zatrudnieni w Chemirolu potwierdzają pozycję marki w branży, doradzając i sprawnie reagując na potrzeby Klientów. Firma konsekwentnie rozbudowuje portfolio produktów w sektorze środków ochrony roślin, nawozów mineralnych, a ponadto ofertę uzupełnia szeroka gama komplementarnych biostymulatorów i nawozów dolistnych. PUH „Chemirol” sp. z o.o. oferuje sprawdzone, bezpieczne i kompleksowe rozwiązania w obsłudze nowoczesnego rolnictwa, dba o fachowość doradztwa, wdrażając nowe produkty w poszanowaniu dla środowiska i etosu branży. Ponad 900 pracowników potwierdza swoją codzienną pracą, że marka Chemirol łączy się tylko ze sprawdzonymi, pewnymi i bezpiecznymi rozwiązaniami.  PUH „Chemirol” sp. z o. o. jest fundamentem Grupy Kapitałowej „Chemirol”, którą tworzą między innymi spółki: Innvigo sp. z o.o., Napena sp. z o.o., Flora sp. z o.o. oraz Agrolex sp. z o.o., a także UNIA sp. z o.o., która uzupełnia działalność grupy o projektowanie i produkcję maszyn oraz urządzeń wykorzystywanych w rolnictwie. Szeroką działalność uzupełniają w portfolio grupy Hotel Amazonka w Ciechocinku oraz Toruńskie Wódki Gatunkowe.

B7

Ministerstwo Finansów (MF) jest urzędem administracji rządowej obsługującym ministra właściwego ds. budżetu państwa, finansów publicznych oraz instytucji finansowych.

Jednym z podstawowych zadań MF jest opracowywanie, wykonywanie i kontrolowanie realizacji budżetu państwa. Ponadto ministerstwo zajmuje się systemem finansowania samorządu terytorialnego, sfery budżetowej i bezpieczeństwa państwa oraz zarządza długiem publicznym.

MF odpowiada również za realizację dochodów i wydatków budżetu państwa, m.in. dochodów z podatków, a także za współpracę finansową, kredytową i płatniczą z zagranicą oraz realizację przepisów dotyczących ceł.

MF wykonuje zadania dotyczące funkcjonowania rynku finansowego, w tym banków, zakładów ubezpieczeń i funduszy inwestycyjnych oraz dotyczące obrotu papierami wartościowymi. Ponadto inicjuje politykę rządu odnośnie rynku papierów wartościowych.

B8

Cereal Partners Poland Toruń-Pacific (CPP) to największy w Europie Środkowowschodniej producent płatków śniadaniowych. Firma powstała w 1990 roku w wyniku prywatyzacji Przedsiębiorstwa Przemysłu Ziemniaczanego w Toruniu, którego korzenie sięgają XIX wieku. Historia produkcji płatków śniadaniowych w Toruniu rozpoczęła się w 1977 roku, kiedy to po raz pierwszy wytworzono kukurydziane płatki błyskawiczne.

Od 1994 roku Toruń-Pacific należy do grupy Cereal Partners Worldwide. CPW jest spółką joint venture powołaną przez Nestlé SA (największą na świecie firmę spożywczą) oraz General Mills Inc. (amerykańskiego producenta żywności, w tym płatków śniadaniowych). Spółka CPW powstała w 1990 roku. Jej celem jest upowszechnienie na międzynarodowych rynkach produktów śniadaniowych powstających w wyniku wykorzystania wiedzy i technologii General Mills, sprzedawanych pod marką Nestlé.

B9

Kancelaria Mentzen sp z o.o. – wspierająca klientów w doradztwie podatkowym, prawnym i obsłudze księgowej. Pełny profesjonalizm członków zespołu, połączony ze zdalnym modelem pozyskania i obsługi klienta, wytworzył unikatową usługę na naszym rynku.

– Dzisiaj jesteśmy naprawdę dużą i doświadczoną firmą z ponad setką specjalistów i tysiącami zadowolonych klientów, którym zapewniamy stałą opiekę podatkową i prawną. Ponieważ zależy nam na jak najdłuższej współpracy z klientami, a nie na jednorazowych konsultacjach, musimy działać klientocentrycznie. Dzięki przyjętemu modelowi możemy oferować polskim przedsiębiorcom profesjonalne doradztwo budując zaufanie i długoterminowe relacje, a nasze działania mieszczą się w budżecie, który jest dla nich dostępny. Koszt naszej pomocy jest znacznie mniejszy niż uzyskiwane przez klientów oszczędności. Cieszy nas każda złotówka, która zostaje w kieszeni klienta, zamiast trafić na zmarnowanie do państwa

B10

Jesteśmy wiodącym globalnym producentem i dostawcą produktów medycznych, artykułów higienicznych i kosmetycznych na rynek światowy. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem oraz nowoczesnymi technologiami produkcji, dzięki czemu dostarczamy produkty najwyższej jakości.

Chcemy dostarczać naszym Klientom produkty najwyższej jakości, dzięki którym żyje się im łatwiej, wygodniej i bezpieczniej. Odpowiadamy nie tylko na ich aktualne potrzeby, ale także przewidujemy czego będą potrzebowali w przyszłości i staramy się zapewnić im to już dziś.

B11

MGA Sp. z o. o. to firma z Torunia założona w 1993 roku. Działamy w branży IT oraz w zakresie outsourcingu księgowo-kadrowego. Tworzymy systemy klasy ERP dla jednostek sektora publicznego oraz przedsiębiorstw z całej Polski. Współpracujemy z samorządami w zakresie obsługi gospodarki komunalnej i podatkowej.

Tworzymy oprogramowanie dostosowane do potrzeb klientów oraz zapewniamy pełne wsparcie w procesach jego utrzymania i rozwoju. Specjalizujemy się w integracji usług i systemów zewnętrznych. Technologie, w których pracujemy to Python/Django, Angular, SQL, PL/SQL.

Naszym najnowszym produktem jest MGA Frame, czyli innowacyjny framework do budowania systemów ERP z wykorzystaniem mechanizmów uczenia maszynowego oraz sztucznej inteligencji. Rozszerzamy naszą działalność również na rynku zagranicznym, gdzie dostarczyliśmy system do zarządzania danymi statystycznymi zgodnie ze standardem SDMX.

B12

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia jest jednostką organizacyjną Powiatu, powołaną do wykonywania zadań publicznych.

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia jest instytucją rynku pracy o charakterze publicznej służby zatrudnienia, będącą jednocześnie jednostką budżetową wchodzącą w skład powiatowej administracji zespolonej.

Przedmiotem działania Powiatowego Urzędu Pracy dla Miasta Torunia jest promocja zatrudnienia, łagodzenie skutków bezrobocia oraz aktywizacja zawodowa, które to działania są realizowane w szczególności w zakresie:

  • polityki rynku pracy,
  • usług rynku pracy,
  • instrumentów rynku pracy,
  • rehabilitacji zawodowej osób niepełnosprawnych,
  • praw i obowiązków związanych z członkostwem Polski w Unii Europejskiej.
B13

Stowarzyszenie Dzieciom i Młodzieży Wędka im. każdego Człowieka w Toruniu zajmuje się szeroko pojętą organizacją czasu wolnego dla dzieci i młodzieży, wypełnionego wyjazdami, warsztatami, animacjami, aktywnościami sportowymi i nie tylko. Swoją misję realizujemy poprzez szereg projektów i programów, których efektem są przede wszystkim liczne animacje dla dzieci i młodzieży oraz rozwojowe warsztaty specjalistyczne.
Wolontariat w stowarzyszeniu WĘDKA, to nie tylko dar serca, ale także wspaniała przygoda!
Są to wspaniali ludzie, którzy poprzez organizowanie różnorodnych zajęć starają się zapewnić alternatywne formy spędzania czasu wolnego podopiecznym WĘDKI. Wspólne ich działania są okazją również do nawiązywania przyjaźni i budowania silnych więzi, rozwoju osobistego i nowych obszarów zainteresowań, czy do wprowadzania pozytywnych zmian w życiu własnym, jak i otoczenia.

B14

18.04.24 - WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI

Mentor S.A. to wiodący na rynku broker ubezpieczeniowy z 30-letnim doświadczeniem, zajmujący się identyfikacją i oceną ryzyka, treścią umów ubezpieczenia oraz likwidacją szkód. Specjalistyczne usługi firmy obejmują m.in. ubezpieczenia majątkowe, na życie i zdrowie,  budowlano-montażowe, cyber czy ryzyk finansowych.
Z  usług Mentor S.A. korzystają firmy produkcyjne i usługowe, w tym duże grupy kapitałowe, spółki giełdowe, jak również instytucje państwowe i pozarządowe czy uniwersytety.
Poza standardem obsługi brokerskiej, Mentor S.A. oferuje autorskie programy, wsparcie technologiczne, portale obsługowe, aplikacje.
W strukturę firmy wchodzi 18 oddziałów i przedstawicielstw. Poprzez działanie w sieci niezależnych brokerów Mentor S.A. reprezentuje w Polsce interesy ubezpieczeniowe klientów firm brokerskich z całego świata.

CP1

Jesteśmy zespołem składającym się z ponad 200 osób, w tym 134 brokerów, ekspertów w dziedzinie zarządzania ryzykiem. Siłę naszej marki potwierdza zaufanie klientów, w tym największych przedsiębiorstw, podmiotów leczniczych i samorządów w Polsce, które korzystają z naszego 30 letniego doświadczenia i wiedzy.

Naszym kluczem do sukcesu jest m.in. tworzenie autorskich rozwiązań IT, takich jak platforma zarządzania ubezpieczeniami EIB IMS, systemy zgłaszania szkód mSzkoda i mAuto, oraz program benefit4u.

Jako kompleksowy doradca i stabilny partner w zarządzaniu ryzykiem, aktywnie tworzymy przestrzeń wymiany wiedzy i doświadczeń. Organizujemy szkolenia, na których uznani eksperci omawiają zagadnienia dotyczące bieżących problemów, z którymi borykają się firmy i instytucje publiczne.

Jesteśmy członkiem BrokersLink Global Broking Company i współpracujemy też z EOS RISQ, oraz z jednym z największych brokerów reasekuracyjnych na świecie – Ed. Mamy zatem dostęp do rozwiązań globalnych, co gwarantujemy naszym klientom poszukującym specjalistycznych produktów ubezpieczeniowych lub działającym poza granicami kraju.

CP2

Agencja Wywiadu jest służbą specjalną odpowiedzialną za pozyskiwanie ekskluzywnych informacji istotnych z punktu bezpieczeństwa zewnętrznego Rzeczypospolitej Polskiej. Pozyskiwane informacje i analizy tworzone przez oficerów Agencji Wywiadu trafiają bezpośrednio do najważniejszych organów państwowych w Polsce. Pozwala to na podejmowanie strategicznych decyzji, które przyczyniają się do utrzymania bezpieczeństwa państwa oraz wzmocnienia pozycji RP na arenie międzynarodowej.

Oferujemy:
•    Stabilne zatrudnienie,
•    Elastyczny czas pracy,
•    Możliwość nauki języków obcych w godzinach służby/pracy,
•    Dofinansowanie do szkoleń i kursów,
•    Opieka medyczna,
•    Dodatkowe świadczenia finansowe wynikające z ustawy.

Więcej informacji o Nas znajdziesz na:

https://aw.gov.pl/
https://www.facebook.com/AWgovPL/
https://twitter.com/AWgovPL
https://www.youtube.com/@agencjawywiadu79/videos

C1

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów to ekspercki, centralny organ administracji rządowej. Od ponad 30 lat uczestniczy w podnoszeniu poziomu dobrobytu konsumentów poprzez skuteczną ochronę ich interesów i bezpieczeństwa oraz we wspieraniu rozwoju konkurencji.

Pracując z nami przekonasz się, że praca w administracji to ciągłe wyzwania, udział w ciekawych projektach i wszechstronny rozwój. Obalamy stereotyp, iż praca w administracji jest nudna. Z nami możesz podnosić kompetencje, ciągle uczyć się i specjalizować. Mieć realny wpływ na zmieniającą się rzeczywistość wokół Ciebie. Intensyfikujemy nasze wysiłki, aby zapewnić uczciwą konkurencję i chronić konsumentów. Tworzymy przyjazne i dynamiczne środowisko pracy. Niezależnie od Twojego stażu zawodowego czy doświadczenia będziesz miał szansę uczestniczyć w budowaniu nowych rozwiązań oraz rozwoju standardów polskiej administracji. Pracujemy nad sprawami istotnymi gospodarczo oraz społecznie. Cenimy osoby zmotywowane i z pasją. Bycie częścią UOKiK to coś więcej niż praca – nasze działania przekładają się na życie wielu ludzi!

C2

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich zajmują się m.in:

– informowaniem o możliwości uzyskania wsparcia na założenie własnej działalności gospodarczej

– informowaniem jak uzyskać dofinansowanie na podnoszenie swoich kompetencji i kwalifikacji zawodowych

– wyjaśniamy zasady przygotowania wniosków o dofinansowanie

– przeprowadzamy konsultacje bezpośrednie, telefoniczne i mailowe w zakresie Funduszy Europejskich

C3

Zakład Karny w Inowrocławiu jest jednostką typu półotwartego dla skazanych mężczyzn recydywistów penitencjarnych. Pojemność jednostki wynosi 346 miejsc zakwaterowania. Tutejszej jednostce organizacyjnej podlega Oddział Zewnętrzny w Toruniu Zakładu Karnego w Inowrocławiu. Jednostka przeznaczona jest dla mężczyzn, zarówno  tymczasowo aresztowanych jak  i skazanych: młodocianych, odbywających karę po raz pierwszy oraz recydywistów penitencjarnych. Aktualna pojemność jednostki wynosi 151 miejsc zakwaterowania.  Zakład Karny w Inowrocławiu podlega Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Bydgoszczy.

C4

Stowarzyszenie Dzieciom i Młodzieży Wędka im. każdego Człowieka w Toruniu zajmuje się szeroko pojętą organizacją czasu wolnego dla dzieci i młodzieży, wypełnionego wyjazdami, warsztatami, animacjami, aktywnościami sportowymi i nie tylko. Swoją misję realizujemy poprzez szereg projektów i programów, których efektem są przede wszystkim liczne animacje dla dzieci i młodzieży oraz rozwojowe warsztaty specjalistyczne.
Wolontariat w stowarzyszeniu WĘDKA, to nie tylko dar serca, ale także wspaniała przygoda!
Są to wspaniali ludzie, którzy poprzez organizowanie różnorodnych zajęć starają się zapewnić alternatywne formy spędzania czasu wolnego podopiecznym WĘDKI. Wspólne ich działania są okazją również do nawiązywania przyjaźni i budowania silnych więzi, rozwoju osobistego i nowych obszarów zainteresowań, czy do wprowadzania pozytywnych zmian w życiu własnym, jak i otoczenia.

C5

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest innowacyjną instytucją zaufania publicznego. Nadzoruje i koordynuje powszechne ubezpieczenia społeczne. Współpracuje z około 25 mln klientów i kilkaset instytucjami w Polsce i za granicą. Pod względem zakresu działalności oraz społecznego znaczenia realizowanych zadań jest jedną z ważniejszych instytucji publicznych w Polsce.

Jako jedna z nielicznych organizacji w kraju łączy dwie zasadnicze funkcje:

  • instytucji zabezpieczenia społecznego,
  • instytucji finansowej, która zarządza Funduszem Ubezpieczeń Społecznych, Funduszem Rezerwy Demograficznej i Funduszem Emerytur Pomostowych.

Jest jednym z największych pracodawców w Polsce. Dzięki jasnym zasadom rekrutacji i zatrudniania oraz dbałości o warunki pracy i sprawy socjalne, ma status stabilnego i wiarygodnego pracodawcy.

 

Dlaczego warto pracować w ZUS?

Nabór kandydatów na wolne stanowiska pracy jest otwarty i konkurencyjny.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zatrudnia osoby w ramach umowy o pracę. Większość pracowników pracuje na podstawie umowy bezterminowej. Co roku przyjmuje kilkaset osób na praktyki i płatne staże. Umożliwia zdobywanie ciekawego doświadczenia zawodowego w różnych obszarach. Pracownicy ZUS mogą podnosić swoje kwalifikacje dzięki bogatej ofercie szkoleń, kursów i studiów podyplomowych. Zakład umożliwia im również udział w konferencjach i seminariach. Dba o dobrą atmosferę, zapewnia pracę w elastycznych godzinach oraz możliwość pracy zdalnej.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wykazuje również troskę o środowisko naturalne, digitalizując dokumenty.

 

Zakład Ubezpieczeń Społecznych do aplikowania zachęca również osoby z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

 

C6

Misją Państwowej Inspekcji Pracy jest skuteczne egzekwowanie przepisów prawa pracy, w tym bezpieczeństwa i higieny pracy, poprzez efektywne i ukierunkowane kontrole oraz działania prewencyjne, zmierzające do ograniczenia zagrożeń wypadkowych oraz poszanowania prawa pracy.

Działalność Państwowej Inspekcji Pracy nie ogranicza się jednak wyłącznie do kontroli przestrzegania przepisów prawa pracy i legalności zatrudnienia. Istotną część działalności stanowi prewencja, promocja i edukacja mająca na celu wsparcie procesu kształtowania kultury bezpieczeństwa i tworzenia zdrowych, bezpiecznych warunków pracy w polskich przedsiębiorstwach oraz zwiększenie efektywności działalności kontrolno-nadzorczej prowadzonej przez urząd.

Działania te, choć różnią się swoim charakterem, czasem realizacji i grupami adresatów, mają jeden cel. Pracodawcom dają możliwość uzyskania wsparcia merytorycznego podczas realizacji obowiązków z zakresu tworzenia bezpiecznych warunków pracy, a pracownikom dostarczają niezbędnej wiedzy z obszaru ochrony pracy.

 

C7

18.04.24 - WYDZIAŁ FIZYKI, ASTRONOMII I INFORMATYKI STOSOWANEJ

Jesteśmy zespołem składającym się z ponad 200 osób, w tym 134 brokerów, ekspertów w dziedzinie zarządzania ryzykiem. Siłę naszej marki potwierdza zaufanie klientów, w tym największych przedsiębiorstw, podmiotów leczniczych i samorządów w Polsce, które korzystają z naszego 30 letniego doświadczenia i wiedzy.

Naszym kluczem do sukcesu jest m.in. tworzenie autorskich rozwiązań IT, takich jak platforma zarządzania ubezpieczeniami EIB IMS, systemy zgłaszania szkód mSzkoda i mAuto, oraz program benefit4u.

Jako kompleksowy doradca i stabilny partner w zarządzaniu ryzykiem, aktywnie tworzymy przestrzeń wymiany wiedzy i doświadczeń. Organizujemy szkolenia, na których uznani eksperci omawiają zagadnienia dotyczące bieżących problemów, z którymi borykają się firmy i instytucje publiczne.

Jesteśmy członkiem BrokersLink Global Broking Company i współpracujemy też z EOS RISQ, oraz z jednym z największych brokerów reasekuracyjnych na świecie – Ed. Mamy zatem dostęp do rozwiązań globalnych, co gwarantujemy naszym klientom poszukującym specjalistycznych produktów ubezpieczeniowych lub działającym poza granicami kraju.

DP1
Grupa Apator – międzynarodowa grupa producentów urządzeń i systemów pomiarowych, a także dostawców rozwiązań dla automatyzacji pracy sieci elektroenergetycznej, rozwijająca rozwiązania dla sektora OZE, a także z obszaru automatyzacji i robotyzacji.
W Ostaszewie, koło Torunia znajduje się nowoczesne centrum produkcyjne liczników energii elektrycznej i aparatury łączeniowej.
Stawiając na ciągły rozwój poszukujemy do naszej firmy m.in. konstruktorów, automatyków, programistów, inżynierów procesu.
D1

Firmę tworzy ponad 70 specjalistów biznesu i IT, których wyróżniają nie tylko kompetencje, ale przede wszystkim dobre relacje. Biuro mamy w sercu toruńskiej starówki. Uwielbiamy pracować razem i dzielić się wiedzą, ale przede wszystkim łączy nas pasja do robienia dobregosoftu 🔥
Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych systemów ubezpieczeniowych, multiagencji i towarzystw. Mamy własne produkty, w tym system w modelu SaaS, ale często realizujemy spersonalizowane narzędzia cyfrowe dla naszych klientów: systemy do kalkulacji i sprzedaży, porównywarki polis, CRMy, integracje API. W szeregach zadowolonych klientów znajdują się znane i cenione marki (CUK Ubezpieczenia, LINK4, Hestia, mBank, PGF). Jako certyfikowany partner Microsoft, ecom skupia się również na modernizacji istniejących rozwiązań oraz budowaniu cyfrowych środowisk pracy. Wykorzystuje technologię MS Office365, Teams, Azure, PowerApps.

D2

Solvay to chemiczny koncern międzynarodowy założony przez Ernesta Solvaya w 1863 roku. Obecnie pracuje tu 9 tys. osób, rozproszonych w 40 lokalizacjach na całym świecie.

Od początku swego istnienia Solvay wykorzystuje moc chemii do tworzenia innowacyjnych, zrównoważonych rozwiązań, które odpowiadają na najważniejsze potrzeby świata. Realizując procesy produkcyjne Solvay dba o zrównoważony rozwój: niską emisję dwutlenku węgla do atmosfery, oczyszczanie wody, ochronę zasobów żywności oraz ochronę zdrowia i dobrego samopoczucia.

Solvay tworzy przyjazne środowisko pracy, gdzie najbystrzejsze umysły współpracują ze sobą dla osiągnięcia mądrych celów. W tym tkwi prawdziwa siła Solvay: w pracownikach, ich potencjale
i różnorodności, z których czerpie inspiracje do tego, aby każdego dnia stawać się jeszcze lepszym dla naszej pięknej planety i dla przyszłych pokoleń.

D3

Firma Vicim to nie tylko producent dywaników samochodowych, ale także lider w branży Automotiv na świecie. Od 15 lat stawiamy na rozwój, innowacyjność i doskonałość, co pozwoliło nam zająć czołową pozycję na globalnym rynku motoryzacyjnym.

Nasz sukces opiera się na kilku kluczowych wartościach, w tym poszanowaniu drugiego człowieka. Wdrażając strategie biznesową, zawsze kierujemy się zasadą etyki i szacunku wobec naszych klientów, partnerów biznesowych oraz pracowników. Jesteśmy przekonani, że budowanie trwałych relacji opartych na zaufaniu jest kluczowym elementem naszego sukcesu.

Inwestycje to drugi filar naszej strategii rozwoju. Rozumiemy, że w dzisiejszym świecie dynamiczne zmiany wymagają ciągłego inwestowania w nowe technologie, procesy produkcyjne oraz rozwój kompetencji naszego zespołu. Dlatego też stale inwestujemy w najnowocześniejsze maszyny i technologie, które pozwalają nam utrzymać naszą pozycję lidera oraz sprostać wymaganiom naszych klientów.

Nasze zaangażowanie w doskonalenie procesów produkcyjnych jest nieustanne. Wdrażamy nowoczesne metody zarządzania jakością oraz ciągłe doskonalenie, aby zapewnić, że nasze produkty spełniają najwyższe standardy. Posiadamy najnowocześniejsze maszyny w parku maszynowym, co pozwala nam efektywnie zarządzać produkcją i dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Jako firma Vicim nieustannie dążymy do przekraczania granic i ustanawiania nowych standardów w branży Automotiv. Nasza pasja, zaangażowanie i ciągła determinacja sprawiają, że jesteśmy gotowi na wyzwania przyszłości i kontynuowanie naszej misji jako lidera w branży motoryzacyjnej na całym świecie.

D4

NV PROJEKT jest firmą inżynierską zajmująca się projektowaniem systemów automatyki, rozdzielnic niskiego i średniego napięcia oraz instalacji elektrycznych.

Specjalizujemy się w przygotowywaniu szczegółowych dokumentacji technicznych z wykorzystaniem takich narzędzi jak Eplan P8, Pro Panel, BricsCAD.

Naszymi klientami są zarówno firmy krajowe jak i zagraniczne. Na bazie naszych projektów powstały instalacje elektryczne i automatyki u takich klientów jak SIEMENS, ORLEN, KGHM, Daikin, Toyota, Viessmann i wielu innych.
Bierzemy aktywnie udział w szkoleniach i seminariach branżowych zdobywając wiedzę, tym samym podnosząc swoje kompetencje.

D5

18.04.24 - INNE WYDZIAŁY

Szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży MR. RABBIT z pięcioma filiami w Toruniu stawia przede wrzystkim na prowadzenie ciekawych i skutecznych zajęć w niewielkich grupach. Ofertę dostosowujemy do wieku i umiejętności każdego ucznia. Dla nas nauka angielskiego nie oznacza tylko powtarzania najczęściej używanych wyrażeń i słówek, ale przede wszystkim jest poznawaniem języka przez naturalny proces uczenia się, polegający na wykorzystaniu specjalnie dobranych instrumentów: gier edukacyjnych, konwersacji oraz elementów zabaw muzycznych i ruchowych. Nauka w naszej szkole jest przyjemna zarówno dla ucznia, jak i nauczyciela.

E1

Jesteśmy muzycznym sercem Torunia

Toruńska Orkiestra Symfoniczna to jedna z czołowych instytucji kultury w regionie i prawdziwe muzyczne serce Torunia. Kilkadziesiąt lat historii Orkiestry to dzieje prężnego rozwoju i tworzenia pomostu pomiędzy najwybitniejszymi dziełami wszechczasów, a spragnionymi niezapomnianych wrażeń melomanami.

Wspieramy rozwój kultury i muzyczny dialog w regionie

Nawet najbardziej utalentowani artyści, będący autorami ponadczasowych utworów, nie wspięliby się na wyżyny geniuszu bez wsparcia wiernej publiczności. Naszą najważniejszą misją pozostaje rozwijanie i zaspokajanie potrzeb muzycznych mieszkańców Torunia i jego okolic. Pragniemy rozpowszechniać muzyczne dziedzictwo na większą skalę i aktywnie uczestniczyć w całościowym rozwoju kultury. Wierzymy, że rozkwit naszej instytucji zachęci znaczną część społeczeństwa do partycypowania we wspólnym dorobku kulturowym. We wszystkich działaniach przyświeca nam idea kreowania otwartej i przyjaznej przestrzeni muzycznego dialogu.

E2

plan targów 2024