! Targi pracy UMK 16-17-18 kwietnia 2024 roku!

 

Zapamiętaj tę datę, bo właśnie wtedy możesz skierować ścieżki swojej kariery zawodowej na inne tory!

Weź udział w targach pracy Stacjonarnie na wydziałach lub online i przekonaj się, że to Ty zarządzasz swoją przyszłością.

Zapraszamy na najbardziej efektywne targi pracy tej wiosny!

1. Idea

Targi Pracy UMK to wydarzenie, organizowane przez studentów różnych wydziałów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, we współpracy z Biurami Karier UMK dla studentów, absolwentów i wszystkich tych, którzy są zainteresowani rozwojem własnej ścieżki zawodowej.

1. Zapisz tę datę w kalendarzu!

Każdego dnia swoją ofertę pracy, praktyk i staży zaprezentuje kilku wystawców – zarówno lokalnych firm, jak i międzynarodowych korporacji, którzy (być może) poszukują właśnie Ciebie! Nie może zabraknąć Cię razem z nami!

1. Nie jesteś pewny swojej ścieżki zawodowej?

Nie martw się! W trakcie targów możesz spotkać się z pracownikami Biura Karier UMK, którzy przeanalizują Twoje CV. A może już gdzieś pracujesz, ale nie jesteś pewny, czy dobrze czujesz się w miejscu pracy? Obecny na Targach psycholog pomoże rozwiać Ci Twoje wątpliwości.

1. Chcesz zaprezentować swoją ofertę?

Cieszymy się, że stawiasz na ludzi młodych i ambitnych! Jeśli chcesz zostać wystawcą i zaprezentować swoją ofertę dla naszych studentów, sprawdź, jakie opcje przygotowaliśmy dla Ciebie w Strefie Wystawców.

program targów

WARSZTATY
SPOTKANIA ON-LINE
Zapraszamy na bezpłatne warsztaty!
Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń

zapisz się na bezpłatne warsztaty!